O NAS

Serdecznie zapraszamy do wyjątkowych wnętrz sali weselno-bankietowej „AMOREK”. Z całą pewnością zachwyci Państwa jej stylowy wystrój. Do dyspozycji gości oferujemy jednopoziomową salę, która umożliwia wygodną zabawę bawiących się uczestników przyjęć. Organizując u nas dowolny rodzaj przyjęcia mają Państwo cały lokaj na wyłączność.

 

Dodatkowym atutem naszego domu weselnego jest dogodna lokalizacja znajdująca się na obrzeżach miasta Łomża. Bezpośrednio przed salą znajduje się monitorowany parking, dzięki czemu zarówno Nowożeńców jak i gości dzieli kilka kroków od auta do domu weselnego.

 

Naszym gościom zapewniamy szeroki asortyment dań gorących, przystawek, przekąsek i deserów, dlatego menu ustalane jest indywidualnie z Państwem. Zapewniamy , że bez względu na dobór dań, specjały naszej kuchni sprostają Państwa rozmaitym gustom. Szczegółowe informacje na temat menu można uzyskać osobiście w lokalu.

 

Dodatkowo dla wygody naszych gości oferujemy pokoje wyposażone w łóżka dwuosobowe i TV, z dostępem do internetu oraz łazienkę z kabiną prysznicową.